Авакова поінформують про розтрощений намет партії “Відродження” у Сумах

Представники групи «Відродження» у Верховній Раді готують звернення до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням установити і притягнути до відповідальності осіб, причетних до розукомплектування агітаційного намету Партії в місті Суми. Аналогічне звернення уже надійшло до Головного управління Нацполіції в Сумській області

Мова йде про інцидент, який стався днями в обласному центрі під час збору підписів щодо внесення до порядку денного Верховної Ради України законопроекту №6292 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Група невідомих людей заважала волонтерам Партії «Відродження», примушувала їх зібрати намет і відібрала листи з підписами.

«Поведінка тих, хто заважав проведенню мирної акції, спрямованої на підтримку чорнобильців, — неприпустима, і за це має бути справедливе покарання. Окрім того, що невідомі люди забрали листи з підписами, агітаційну продукцію, вони погрожували жінкам-активістам. Заява про скоєння цього правопорушення вже передана у відповідні органи», – повідомив голова фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександр Будник.

Поділитися в соціальних мережах