В Охтирці збунтувалися депутати міської ради

На засіданні 23-ї сесії Охтирської міської ради депутатами не було прийнято жодного рішення, окрім затвердження депутатських запитів та порядку денного. Мер Ігор Алєксєєв оперативно провів брифінг, щоб пояснити ситуацію: народні обранці здали пульти для голосування і таким чином паралізували роботу сесії.

На сьогодні це призвело до того, що тисячі медиків, освітян та працівників Охтирського Центру професійно-технічної освіти можуть залишитися без заробітної плати. Місто не зможе створити центр первинної медико-санітарної допомоги та вирішити цілий ряд життєво-важливих для міста рішень, в тому числі щодо соціального захисту населення,  неприйняття яких фактично блокує нормальну життєдіяльність територіальної громади нашого міста.

За словами Ігоря Алєксєєва, на узгоджувальній зустрічі діалога не відбулося і депутати, які здали пульти для голосування, в ультимативній формі заявили про те, що проект рішення, запропонований депутатом Шнайдером щодо можливості зміни тарифу для ДП “Верп” обов’язково повинен бути включеним до порядку денного, інакше вони відмовляються брати участь в голосуванні по всіх питаннях сесії.

На ключове запитання журналістів:”Що робити далі?”, міський голова сказав, що сподівається на здоровий глузд депутатів і вірить, що засідання сесії вдасться провести протягом двох-трьох днів і вдасться уникнути можливого негативного розвитку подій для Охтирки та її мешканців.

Поділитися в соціальних мережах