Лисенко заявив про шантаж із боку “Сумигазу”

Учора після того, як “Сумигаз” раптово припинив газопостачання будинку Івана Сірка 33/1,  його мешканці вдалися до мирного протесту і перекрили рух транспорту. Сьогодні, аби розібратися у ситуації, був проведений круглий стіл щодо незаконного вимкнення “блакитного вогника” в сумських багатоповерхівках.

Мер Олександр Лисенко зазначив, що вимкнення газу можна розцінити як шантаж, до якого газовики вдались з огляду на великий соціальний спротив мешканців встановленню будинкових приладів обліку газу. Представник ПАТ «Сумигаз» повідомив, що наразі по місту тривають планові технічні перевірки, а паралельно з цим – встановлення загальнобудинкових лічильнків.

Однак ніколи раніше по місту, навіть при планових технічних перевірках, газопостачання мешканцям не припиняли.

«Це просто монополія газового ринку в Сумах. Ми не можемо цього допустити. Тому я звернувся з вимогою до керівництва ПАТ «Сумигаз» ввімкнути газопостачання у всіх чотирьох будинках, де нині воно відсутнє. Це рішення вони мають ухвалити сьогодні. Надалі ж цим питанням займатиметься спеціальна робоча група, результатом роботи якої має стати врегулювання конфлікту між мешканцями та ПАТ «Сумигаз»”, – сказав Олександр Лисенко.

 

Поділитися в соціальних мережах