Від вибуху газу вщент згоріло кафе

Учора 2 січня близько 19-ої години вечора у селі Коровинці Недригайлівського району, раптово загорівся магазин-кафе “Калинка”. Як видно із фото, полум’я охопило все приміщення.
Як написав у своєму ФБ заступник начальника недригайлівської поліції Анатолій Чорненко, на гасіння пожежі задіяно три пожежних автомобілі, але особливого результату це не дало:
“Поширюється і досить швидко новина. Однак вона є правдивою і неприємною… в с. Коровинці вогнем знищено повністю кафе – магазин “Калинка”. Задіяно 4 пожежні автомобіля… води не вистачає… люди допомагають гасити полум’я хто як може… вдалося врятувати територію із літнім залом та новою двоповерховою спорудою… Наразі відбивають вогонь від магазинів які поряд. .. в одному із них зайнявся дах…. причини загорання поки що невідомі та говорять, що почалося все із середини…”, – написав Анатолій Чорненко.
За попередньою версією, причиною загоряння міг стати вибух газового балону. Також наразі невідомо – чи є жертви серед населення.
Варто додати, що кафе-магазин “Калинка” знаходиться у самому центрі села Коровинці на трасі Суми-Київ, туди часто заїжджали фури, щоб перепочити. Ще там є сауна, наскільки вона постраждала – невідомо. Також рядом знаходиться готель того ж власника, що й кафе, який, скоріше за все, не постраждав.

snymok-ekrana-2017-01-03-v-00-35-32

PS. Так кафе “Калинка” виглядало до пожежі. Справа, двопорехова будівля – готель “Калинка” (раніше це була Коровинська автостанція), який не постраждав.

 

Поділитися в соціальних мережах